• Ostatni Rejs - komputerowy fabularny symulator okrętu podwodnego we Wrocławiu

  Symulator okrętu podwodnego dostępny już dziś!

  Ten larp był jedną z najlepszych przygód w jakich brałem udział, do tej chwili pamiętam wiele świetnych scen które zbudowały nam tę grę, słyszę paniczne wywoływanie czy to przeciwników, czy też naszej własnej bazy, zapach bimbru i zmęczonych ludzi w maszynowni, światła alarmu bojowego, prawdziwa magia kina zamknięta w larpie.

  - Michał Rogala, drugi oficer

 • Ostani Rejs, Space Quest - nowy wymiar escape room, Wrocław

  Okręt podwodny we Wrocławiu

  Po godzinach niepewności, zadań wykonywanych w sytuacji skrajnego wyczerpania, trwającej zdaje się wieczność wymianie ognia i pogodzeniu się w końcu z losem, kapitan zarządza częściową ewakuację. Załoga stłoczona wokół mostka w napięciu słucha nazwisk odczytywanych przez pierwszego oficera. Nikt nie wymawia słowa, nie wykonuje żadnego ruchu. Nikt nie odczuwa ulgi. Tak wiele przecież jest jeszcze do zrobienia.

  - Anna Peterkova, sanitariuszka

 • Wrocławski larp, symulator okrętu podwodnego

  Filmowa przygoda na żywo

  Najlepsze doświadczenie? Nie rozśmieszajcie mnie. Cały ten rejs to jedno kurewskie najlepsze doświadczenie. Łącznie z pierdolonym atomowym grzybem na koniec.

  - Tomasz Lewandowski, bosman

Technikalia

Każdą grę poprzedzają warsztaty mające na celu wyjaśnienie jej zasad, realiów oraz aplikacji symulującej systemy okrętu.
Uczestnicy otrzymają spersonalizowane odprawy, w których zostanie opisane nie tylko funkcja, jaką pełnią na okręcie, ale również tło fabularne, relacje z innymi członkami załogi i osobiste cele do realizacji. Zapewniamy umundurowanie oraz rekwizyty konieczne dla gry. Prosimy jednak o przygotowanie spodni w ciemnym kolorze i czarnych butów, najlepiej przypominających wojskowe.


Nie pasuje Ci termin?

Chcesz zagrać z przyjaciółmi, ale nie pasuje wam termin dostępny w serwisie? Skontaktuj się z nami i powiedz kiedy chcecie grać!


Nasz telefon:
512 927 974

Symulacja czterogodzinna

gra komputerowa na żywo - symulator okrętu podwodnego W krótszej wersji gra jest bardzo dynamiczna, zachowując jednocześnie aspekt realistycznej symulacji. Pozwala poczuć się członkiem załogi okrętu podwodnego, rzuconym w środek spektakularnej fabuły. Rozgrywka toczy się w maszynowni, torpedowni, na mostku, w ambulatorium i pomieszczeniu reaktora. W grze może brać udział do 15 osób.
Koszt rezerwacji od 85 zł na osobę


Dziesięciogodzinny larp

gra komputerowa na żywo - symulator okrętu podwodnego W tej wersji wcielisz się w członka załogi podczas obfitującego w wydarzenia, trudne decyzje i emocjonujące sceny rejsu. Otrzymasz dopasowaną do siebie postać, zadania i obowiązki. Wspólnie z towarzyszami stawicie czoła nuklearnemu kryzysowi. Najbliższa 10h godzinna edycja ostatniego rejsu odbędzie się 9 września w Warszawie w Obiekcie Alfa
Koszt jednego biletu to 280 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.

Atomowy okręt czeka na Ciebie!

Symulator radzieckiego okrętu podwodnego jest już otwarty!
Ostatni Rejs to komputerowy symulator okrętu podwodnego, ze scenografią, efektami specjalnymi i odgrywaniem ról. Jeżeli interesuje Cię nasz Escape Room - kliknij tutaj.

Ostatni Rejs

„Ostatni Rejs” to gra symulacyjna, w której gracze wcielają się w załogę radzieckiego okrętu podwodnego w czasie gorącego okresu politycznego.

W trakcie larpa, postacie graczy będą wspólnie sterowali okrętem za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji komputerowej. Będą musieli zmierzyć się nie tylko z wrogimi jednostkami, awariami, ale również z własnym sumieniem.

Specjalnie na potrzeby larpa została stworzona aplikacja pozwalająca symulować sterowanie okrętem podwodnym. W ramach programu dostępne jest sześć stanowisk połączonych siecią umożliwiające symultaniczną obsługę nawigacji, sonaru, sterów kierunku oraz głębokości, torped i wabi, a także systemów naprawczych w maszynowni. Ich koordynacja wymaga od uczestników nie tylko inteligencji, ale przede wszystkim sprawnej komunikacji i współpracy. 

Nasza opowieść inspirowana jest takimi klasykami jak: "Polowanie na Czerwony Październik", "Karmazynowy Przypływ", “K-19” oraz serią gier "Fallout".

“Ostatni Rejs” prowadzimy w wersjach 4 i 10 godzinnych. 

W razie potrzeby jesteśmy w stanie przygotować wersję o innym zakresie czasowym. oraz wersję mobilną gry.

View the embedded image gallery online at:
http://www.spacequest.pl/pl-PL/ostatni-rejs#sigFreeId74117cfe53

ZOBACZ TAKŻE

Jak do nas trafić?

Jesteśmy 2 min drogi od Dworca Głównego, tuż obok Trzonolinowca!

Adres:
SpaceQuest
Dworcowa 16A
50-456 Wrocław

mail: kontakt@beyondthewood.pl
tel: 512 927 974


ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER!