• Ostatni Rejs - komputerowy fabularny symulator okrętu podwodnego we Wrocławiu

  Symulator okrętu podwodnego dostępny już dziś!

  Ten larp był jedną z najlepszych przygód w jakich brałem udział, do tej chwili pamiętam wiele świetnych scen które zbudowały nam tę grę, słyszę paniczne wywoływanie czy to przeciwników, czy też naszej własnej bazy, zapach bimbru i zmęczonych ludzi w maszynowni, światła alarmu bojowego, prawdziwa magia kina zamknięta w larpie.

  - Michał Rogala, drugi oficer

 • Ostani Rejs, Space Quest - nowy wymiar escape room, Wrocław

  Okręt podwodny we Wrocławiu

  Po godzinach niepewności, zadań wykonywanych w sytuacji skrajnego wyczerpania, trwającej zdaje się wieczność wymianie ognia i pogodzeniu się w końcu z losem, kapitan zarządza częściową ewakuację. Załoga stłoczona wokół mostka w napięciu słucha nazwisk odczytywanych przez pierwszego oficera. Nikt nie wymawia słowa, nie wykonuje żadnego ruchu. Nikt nie odczuwa ulgi. Tak wiele przecież jest jeszcze do zrobienia.

  - Anna Peterkova, sanitariuszka

 • Wrocławski larp, symulator okrętu podwodnego

  Filmowa przygoda na żywo

  Najlepsze doświadczenie? Nie rozśmieszajcie mnie. Cały ten rejs to jedno kurewskie najlepsze doświadczenie. Łącznie z pierdolonym atomowym grzybem na koniec.

  - Tomasz Lewandowski, bosman

Ostatni rejs - 10cio godzinny larp

W najdłuższej wersji naszej symulacji wcielisz się w członka załogi podczas obfitującego w wydarzenia, trudne decyzje i emocjonujące sceny rejsu. Emocjonująca fabuła gry inspirowana jest takimi klasykami jak: "Polowanie na Czerwony Październik", "Karmazynowy Przypływ", “K-19” oraz serią gier "Fallout". Otrzymasz dopasowaną do siebie postać, zadania i obowiązki.

Kluczowym elementem jest tutaj oczywiście komputerowy symulator atomowego okrętu podwodnego klasy Tajfun. Dedykowana aplikacja obsługuje kilka komputerowych stanowisk, których obsługa musi współpracować koordynowana przez kapitana. Stery, sonar, przedział torpedowy i maszynownia - obsługi każdego ze stanowisk można nauczyć się szybko. Mistrzowskie jego opanowanie zajmuje jednak znacznie więcej czasu. O sukcesie załogi decydować będzie przede wszystkim zgranie i koordynacja.

Podczas trzymającego w napięciu scenariusza gracze będą musieli zmierzyć się z wrogimi okrętami myśliwskimi, rozwiązać pojawiające się problemy techniczne, ale także odnaleźć się jako członek załogi. Niesamowita, interaktywna scenografia i efekty specjalne są tłem dla niezwykle realistycznej, niezapomnianej przygody.

Larp rozgrywany jest raz w miesiącu, w nocy z soboty na niedzielę. Najbliższy odbędzie się 18 czerwca, o godzinie 19tej . Nie musisz sam organizować grupy - możesz kupić jeden bilet i dołączyć do formowanej załogi.

Najbliższa edycja odbędzie się 2 kwietnia w Warszawie w niesamowicie klimatycznym bunkrze - Obiekt Alfa. Nie czekaj. Zaokrętuj się już dziś.

Koszt jednego biletu to 280 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.

Jak do nas trafić?

Jesteśmy 2 min drogi od Dworca Głównego, tuż obok Trzonolinowca!

Adres:
SpaceQuest
Dworcowa 16A
50-456 Wrocław

mail: kontakt@beyondthewood.pl
tel: 512 927 974


ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER!