• Ostatni Rejs - komputerowy fabularny symulator okrętu podwodnego we Wrocławiu

  Symulator okrętu podwodnego dostępny już dziś!

  Ten larp był jedną z najlepszych przygód w jakich brałem udział, do tej chwili pamiętam wiele świetnych scen które zbudowały nam tę grę, słyszę paniczne wywoływanie czy to przeciwników, czy też naszej własnej bazy, zapach bimbru i zmęczonych ludzi w maszynowni, światła alarmu bojowego, prawdziwa magia kina zamknięta w larpie.

  - Michał Rogala, drugi oficer

 • Ostani Rejs, Space Quest - nowy wymiar escape room, Wrocław

  Okręt podwodny we Wrocławiu

  Po godzinach niepewności, zadań wykonywanych w sytuacji skrajnego wyczerpania, trwającej zdaje się wieczność wymianie ognia i pogodzeniu się w końcu z losem, kapitan zarządza częściową ewakuację. Załoga stłoczona wokół mostka w napięciu słucha nazwisk odczytywanych przez pierwszego oficera. Nikt nie wymawia słowa, nie wykonuje żadnego ruchu. Nikt nie odczuwa ulgi. Tak wiele przecież jest jeszcze do zrobienia.

  - Anna Peterkova, sanitariuszka

 • Wrocławski larp, symulator okrętu podwodnego

  Filmowa przygoda na żywo

  Najlepsze doświadczenie? Nie rozśmieszajcie mnie. Cały ten rejs to jedno kurewskie najlepsze doświadczenie. Łącznie z pierdolonym atomowym grzybem na koniec.

  - Tomasz Lewandowski, bosman

Ostatni rejs - 4 godziny symulacji

W wydłużonej wersji symulacja okrętu staje się bardziej realistyczna. Oprócz komputerowych stanowisk okrętu: sterów, maszynowni, przedziału torpedowego i sonaru, dodane zostaje pomieszczenie reaktora, nowe wyzwania i mechaniki gry. Obsługi każdego ze stanowisk można nauczyć się szybko, jednak mistrzowskie jego opanowanie zajmuje jednak więcej czasu. O sukcesie w trakcie trwania rejsu - nawigacji, nawiązywaniu łączności i walce z wrogimi okrętami myśliwskimi, decydują umiejętności każdego członka załogi oraz ich zgranie. Kapitan koordynuje pracę załogi, nie jest w stanie jednak nikogo wyręczyć. Ostatni Rejs został zaprojektowany jako gra w której każdy uczestnik jest potrzebny i ma unikalne zadania.

W czterogodzinnej wersji oprócz obsługi stanowisk komputerowych konieczne jest wykonywanie napraw i bardziej złożonych operacji, jak np. nawiązanie łączności z wrogim okrętem. Gra ma trzymającą w napięciu, obfitującą w zwroty fabułę. Wciąż pozostaje dynamiczną rozrywką i niezapomnianą przygodą.

W grze może brać udział do 15 osób. Nie musisz przychodzić z grupą. Możesz kupić jeden bilet i dołączyć do formowanej załogi. Koszt rezerwacji już od 85 zł od osoby.

Jak do nas trafić?

Jesteśmy 2 min drogi od Dworca Głównego, tuż obok Trzonolinowca!

Adres:
SpaceQuest
Dworcowa 16A
50-456 Wrocław

mail: kontakt@beyondthewood.pl
tel: 512 927 974


ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER!